0грн.
Зробити замовлення- Код товару: 4097
- Артикул: 7000000197
- Наявність: Немає в наявності
Відправимо в той же день при замовленні до 15:00
- Огляд товару
- Відгуки (0)
Розумний зарядний пристрій для акумуляторів FOXSUR FBC1205D / ZYX-J10 в автоматичному режимі зарядить або відновить акумулятор автомобіля, мотоцикла або човна.
Даний пристрій повністю автоматичний з трьома етапами зарядки: зарядка з постійним струмом, зарядка при постійній напрузі, плаваюча зарядка. Також вбудовано 7 видів захисту: від перенапруги, від зворотної полярності, від короткого замикання, від перегріву, від перезаряду, від надструму, від слабкого струму.
ZYX-J10 має функції "Літній режим" і "Зимовий режим", тобто в залежності від температури навколишнього середовища автоматично підбирається зарядний струм і напруга. Зарядний пристрій оснащений безшумними охолоджуючими вентиляторами і алюмінієвим радіатором.
Управляється однією кнопкою на корпусі "Repair" для відновлення та активації зарядки.
- Легкочитаємий РК-дисплей з відображенням рівня заряду акумулятора, напруги, сили струму, температури навколишнього середовища
- Функція автоматичної зарядки
- Функція відновлення розряджених акумуляторів
- Сумісні акумулятори: більшість типів свинцево-кислотних акумуляторів, гелеві, AGM, EFB і т. д.
- Вхід: 100-220 В
- Вихід: 13.8–15.5 В до 5 А
- Максимальна ємність акумулятора, що заряджається: 100 Ач
- Мінімальна ємність акумулятора, що заряджається: 4 Ач
- Матеріал корпусу: ударостійкий пластик
- Розмір: 15 х 8.5 х 6 см

Увага! Зарядний пристрій не підходить для зарядки літієвих акумуляторів.
Відгуків про цей товар ще не було.